BACKPACKING LOW COST

Mandaly a kresby - Různé techniky (2012-2013)

publikováno: 11. 10. 2012

Druhý cyklus mandal roku 2012, na kterých jsem pracoval od začátku září do října v období začátku školního roku. Kresby jsou zaměřené hlavně na téma příroda (rostliny a jejich květy). V cyklu „Mandalové rozkoše“ je spousta nových nápadů, tvarů a různých stínovaných přechodů. Tento článek mi dal opravdu zabrat jako další předchozí. Soustřeďuji se na pečlivost a precizní práci.

Fotogalerie

 

Černá na bílé - Různé techniky (únor 2013)

Konečně jsem si udělal více času na vlastní uměleckou tvorbu, i když mám mnoho dalších projektů, na kterých pracuji, takže se budu snažit tvořit naplno. Na nový rok vám představuji několik černobílých kreseb kreslené uhlem, tužkou, tuší, temperami a vodovými barvami. Jedná se o řadu nových kreseb a studii nových technik pro zdokonalení malování různými uměleckými prostředky. Začal jsem kreslit i skutečné objekty, jelikož doposud má tvorba byla spíše ornamentální. Ale stejně nechci malovat realitu, protože si ji můžeme rovnou vyfotit. Takže kreslení či malování bude hlavně vycházet výhradně z mých vlastních pocitů a nápadů.

Tóny barev - Mandaly a kresby (březen 2013)

Barevně vykontrastované mandaly v dalším cyklu kreslení centropenem. Článek je zaměřený na různou tématiku: starší díla valentýnské tématiky a mandaly s různými přírodními motivy. Tyto malé formáty byly kresleny doma u stolu, ale i ve škole ve volných chvílích. Ve sbírce kreseb jsou i starší výkresy. S příchodem jara začnu kreslit velké formáty v přírodě.

Tahy 2012 - Malé kresby (28.06.2012)

Nový cyklus několika kreseb na rok 2012 zvaný „Tahy 2012“ zahrnuje různou tvorbu malých formátů. Tento soubor má být začátkem do nového projektu „Pastelkové kresby formátu A2“, které budu dělat během prázdnin. Doufám, že bude dost času, nápadů a podpory od Vás pro další tvorbu.
REKLAMA
Pro přihlášené návštěvníky se reklamy nezobrazí.
Mini cruiser trasa 🏁Sandefjord, Osterøy, Larvik - https://mapy.cz/s/letacekajo 65.6 km

Přidej komentář

  
 
Sdílej přátelům
Klíčová slova: mandala, kresba, pastelky, automatická kresba, mandala tužkou, mandalka, mandaly techniky, propisková mandala

Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste vyhledávač.