EuroTrip: Berlín, Brusel, Maastricht (červen 2016)

3
kategorie: cestovani 
3.6.2016

Noční prohlídka Berlína z nádraží ZOB přes centrum města na letiště ve vzdálenosti cca 30 km na penny boardu. Toulky do ranních hodin příjemného počasí. Přelet do Bruselu, kde bylo naopak počasí podobající Anglii jako sychravo a mlha. Cesta z letiště Zaventem nebyla nijak zajímavá. V centru právě prodávali lidé na tržnicí své staré věci. Nechyběl ani průvod městem doprovázející na bubny. Setkával jsem se na ulici hodně s Afričany, kteří mají zde i své restaurace. Večer jsem čekal na bus do Maastrichtu. Celý den byl vyčerpávající, tak jsem v buse usnul a vzbudil se až na místě. Ve městě se konal hip hop festival, sposta otevřených barů a lidí při náladě podle mého očekávání. V neděli ráno už mě jen čekala cesta na letiště na penny boardu a přílet do Brna.

Obsah:

Video

Fotografie

Berlin, nádraží ZOB / cestou na letiště Schönefeld Airport do Bruselunáměstí / Bruselryby a cizrna k obědu  / BruselKrálovské náměstí, socha Gottfrieda z Bouillonu / Bruselulicemi Bruseluulicemi BruseluBruselBruselprojíždím ulicemi BruseluBruselMaastrichtMaastricht

Text

Cestovní plán

Doprava
[3.6.2016] Ústí nad Labem - Berlin / Eurolines 315kč (sleva 26 let)
[4.6.2016] Berlin (06:00) - Brusel / Ryanair 10eur=270kč
[4.6.2016] Brusel (21:00) - Maastricht / Flixbus 5eur=135kč
[5.6.2016] Maastricht (11:00) - Brno / Wizzair Club 10eur=270kč
[5.6.2016] Brno (16:00) - Ústí nad Labem / vlak ČD IN50 250kč

Berlin, Brusel, Maastricht, Brno
Noční prohlídka Berlína z nádraží ZOB přes centrum města na letiště ve vzdálenosti cca 30 km na penny boardu. Toulky do ranních hodin příjemného počasí. Přelet do Bruselu, kde bylo naopak počasí podobající Anglii jako sychravo a mlha. Cesta z letiště Zaventem nebyla nijak zajímavá.

V centru právě prodávali lidé na tržnicí své staré věci. Nechyběl ani průvod městem doprovázející na bubny. Setkával jsem se na ulici hodně s Afričany, kteří mají zde i své restaurace.

Večer jsem čekal na bus do Maastrichtu. Celý den byl vyčerpávající, tak jsem v buse usnul a vzbudil se až na místě. Ve městě se konal hip hop festival, sposta otevřených barů a lidí při náladě podle mého očekávání. V neděli ráno už mě jen čekala cesta na letiště na penny boardu a přílet do Brna.

Komentáře


Klíčová slova: